KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10662023
nr 1066 2023
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Mrs Nagel, signerad, 23, 8x15, 9, Hjert&Hjert 73, Asplund 112
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 18:42:55
5.000 kr
5.200 kr
5.400 kr
- Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn